Prilep Brewery

Head Office

  • Address
  • Cane Kuzmanoski 1
  • 7500 Prilep
  • Republic of Macedonia
  • Phone +389 48 421 450
  • Fax +389 48 426 551
  • E-Mail centrala@pripiv.mk

Departments

  • Sales +389 2 2550 902 sales@pripiv.mk
  • Marketing +389 48 421 450 ext 102 marketing@pripiv.mk
  • Logistics +389 48 425 192 logistics@pripiv.mk
  • Financial +389 48 434 841 finance@pripiv.mk
  • General and Legal Affairs +389 48 421 450 ext 117 legal@pripiv.mk
  • Human Resources +389 48 421 450 ext 136 hr@pripiv.mk
  • Accounting +389 48 421 450 ext 113 accounting@pripiv.mk
  • Electrotechnical +389 48 421 450 ext 122 electro@pripiv.com.mk
  • Мechanical +389 48 421 450 ext 121 tehno@pripiv.com.mk
  • IT +389 48 400 200 it@pripiv.mk

Geographical Division

  • Prilep +389 48 425 192 prilep@pripiv.mk
  • Skopje +389 2 2550 902 skopje@pripiv.mk

Внесете го вашиот датум на раѓање

За да влезете на страницата мора да имате повеќе од 18 години. Пополнете во следниот формат: дд мм гггг

ДД ММ ГГГГ

Прилепска Пиварница 2016 @ Сите права задржани.